jongNBEregionaal

jongNBEregionaal 2019

JONGNBEZUID

Gecoacht door Tom Wolfs

Anne-Sofie Creusen fluit | Joey Bormans hobo | Fien DeDroog klarinet | Morena Quagliara basklarinet | Magdalena Goetze saxofoon | Pol van Nijnatten hoorn | Rik Heijnen trompet | Nynke Luyten trombone | Max Hubens bastrombone | Sander Annink slagwerk

Locatie:Adams Muziekcentrale, Ittervoort
Repetities:30 maart10-13 uur
13 april10-13 uur
20 april10-13 uur
Concerten:15 mei: Kerkrade, Theater Kerkradevoorprogramma NBE
26 mei: Kasteelparkconcert, Born
30 juni: Finale Jonge Solisten, LBM (Limburgse Bond Muziekgezelschappen)
22 sept: Cultureel Lint, Weert

 

JONGNBEOOST

gecoacht door Alexander Verbeek

Mila Bosch fluit | Nienke Lankamp hobo | Maaike Oosterman klarinet | Adam Luttmer fagot | Silvan van den Boom saxofoon | Merel te Riet Scholten saxofoon | Duco Akkerman trompet | Melle Wassink trombone | Judith Capelle contrabas | Remco Holierhoek slagwerk

Locatie:ArtEZ, Enschede
Repetities:2 maart11-14 uur
23 maart12.30-15.30 uur
13 april11-14 uur
Concerten:10 mei: Arnhem, Musis,voorprogramma NBE
1 juni: Delden, Oude Blasius
22/23 juni: Enschede, Balkonfestival

 

JONGNBEWEST

Gecoacht door Dick Verhoef

Lisa van Oorschot fluit |  Casijn Broerse hobo | Bas Mulder klarinet | Jilles Baljet fagot | Jolien Kamphuis saxofoon | Stein Fakkel hoorn | Giancarlo Morbeck trompet | Marit van der Meer trombone | Martijn Droogers bastrombone | Marijn Blokker contrabas/basgitaar | Carli Bruinsma slagwerk | Ronin van der Werke slagwerk

Locatie:De Pionier, Gouda
Repetities:3 maart10.30-13.30 uur
24 maart10.30-13.30 uur
7 april10.30-13.30 uur
5 mei10.30-13.30 uur
Concerten:9 mei: Rotterdam, Schouwburgvoorprogramma NBE
10 juni: Leiden, Hofjesconcerten12.00-17.00 uur
15 juni: Bergen op Zoom, Lourdeskerk


Extra project
, i.s.m. Amsterdam Bach Consort. Dit is facultatief.

Repetities:20 okt10:00 uur
26 okt13:30 uur
1 nov19:30 uur
Concerten:2 nov: Amsterdam, Waalse Kerk20:15 uur
9 nov: Amsterdam, Noorderkerk14:00 uur

 

JONGNBENOORD

Gecoacht door Jeannette Landré / Justine Gerretsen

Marleen Kamping fluit | Jents Abma hobo | Nynke Dijkstra klarinet | Inge Mulder saxofoon | Lars Wester saxofoon | Sybren Faber hoorn | Sjoerd Krol trompet | Jildou van der Weg trombone | Michiel Vossenberg  baritonsax |  Yvonne Faber contrabas | Gerben Jongsma slagwerk

Locatie:Prins Claus Conservatorium, Groningen
Repetities:24 maart11.30-14.30 uur
31 maart11.30-14.30 uur
14 april11.30-14.30 uur
28 april11.30-14.30 uur
Concerten:8 mei: Groningen, Oosterpoortvoorprogramma NBE
17 mei: Leeuwarden, Harmonievoorprogramma Noord Nederlands Orkest
18 mei: Groningen, Oosterpoortvoorprogramma Noord Nederlands Orkest
29 juni/30 juni: Leeuwarden, CityProms