jongNBE: Waanzinnig West Wandelconcert

Op zaterdag 25 mei treedt het jongNBE op tijdens 24 Uur West! Het Waanzinnig West Wandelconcert neemt je mee naar verschillende ontmoetingsplekken in de buurt. Muzikanten en artiesten uit de buurt brengen hun muziek ten gehore en laten hun kunsten zien.

De route begint bij Podium Mozaïek en gaat dan verder door Bos & Lommer, langs allerlei locaties in deze omgeving. Onderweg hoor je verhalen over en uit de buurt.

Tickets zijn gratis, reserveren kan via onderstaande link.

Speeldata

Waanzinnig West Jubileumconcert

Het is feest! Amsterdam viert haar 750-jarig bestaan – én Podium Mozaïek bestaat 20 jaar. Reden genoeg voor een groots jubileumconcert in het hart van.

Lees meer 19-09-2025 t/m 19-09-2025

Dag van de Vrede

Foto: Peter Lodder

In 1981 riepen de Verenigde Naties 21 september uit tot Internationale Dag van de Vrede met als doel een wereldwijde dag van wapenstilstand en geweldloosheid..

Lees meer 21-09-2025 t/m 24-09-2025

Vientos Flamencos

Foto: Pepe Torres

Twaalf jaar na het programma Historias de Viento bundelen het Nederlands Blazers Ensemble en Flamenco Biënnale Nederland opnieuw hun krachten. Dit keer samen met flamencozanger.

Lees meer 09-10-2025 t/m 19-10-2025

Compositiewedstrijd: Showcases

Niets mooier dan je eigen muziek verzinnen en die uitvoeren met topmuzikanten! Alle jonge componisten die graag meer willen met hun muziek en maximaal 18.

Lees meer 30-10-2025 t/m 02-11-2025

A Firi Fu Fri

Foto: Peter Lodder

Vijftig jaar Surinaamse onafhankelijkheid: dat vraagt om muziek die je diep van binnen raakt. De Blazers en hun gasten nemen je mee naar het kleurrijke.

Lees meer 25-11-2025 t/m 08-12-2025

Compositiewedstrijd: Componistenweekend

Niets mooier dan je eigen muziek verzinnen en die uitvoeren met topmuzikanten! Alle jonge componisten die graag meer willen met hun muziek en maximaal 18.

Lees meer 13-12-2025 t/m 14-12-2025

Bezig met laden    Meer voorstellingen worden geladen

Archief