jongNBE: Waanzinnig West Wandelconcert

Foto:Marije van den Berg

Podium Mozaïek i.s.m. jong Nederlands Blazers Ensemble (jongNBE), Luan Buleshkaj en Fouad Lakbir

Waanzinnig West Wandelconcerten neemt je mee langs verschillende locaties in Amsterdam West. Het publiek wordt begeleid van Podium Mozaïek naar The Villy en we eindigen in het Erasmuspark. Tijdens de wandelingen delen verschillende muzikanten en artiesten uit de buurt hun verhalen en laten zij hun kunsten zien. Amsterdam West wordt in het zonnetje gezet!

De Waanzinnig West Wandelconcerten vindt twee keer plaats om 13.30 uur en om 16.00 uur. Een uniek concept waar verhalen en muziek uit de buurt elkaar ontmoeten. In samenwerking met jongNBE, Luan Buleshkaj, Fouad Lakbir, Eva Skeete MC Leed, Joshua Sabajo, Godfrey Lado en Osama Meleegi.

Speeldata

jongNBE & Holland Opera: Midsummer Nightmare

Voor de vijfde keer bundelt jongNBE de krachten met Holland Opera voor een unieke opera-ervaring op locatie. In en om het Bunnikse Fort Rijnauwen brengen.

Lees meer 27-06-2025 t/m 20-07-2025

50 jaar KWAKU summer festival

Foto: Peter Lodder

Dit jaar bestaat het Kwaku Summer Festival 50 jaar. In 2014 reisde het NBE door de binnenlanden van Suriname met als sluitstuk een groots concert.

Lees meer 12-07-2025

Dag van de Vrede

Foto: Peter Lodder

In 1981 riepen de Verenigde Naties 21 september uit tot Internationale Dag van de Vrede met als doel een wereldwijde dag van wapenstilstand en geweldloosheid..

Lees meer 21-09-2025 t/m 24-09-2025

Vientos Flamencos

Foto: Pepe Torres

Twaalf jaar na het programma Historias de Viento bundelen het Nederlands Blazers Ensemble en Flamenco Biënnale Nederland opnieuw hun krachten. Dit keer samen met flamencozanger.

Lees meer 09-10-2025 t/m 19-10-2025

Compositiewedstrijd: Showcases

Niets mooier dan je eigen muziek verzinnen en die uitvoeren met topmuzikanten! Alle jonge componisten die graag meer willen met hun muziek en maximaal 18.

Lees meer 30-10-2025 t/m 02-11-2025

A Firi Fu Fri

Foto: Peter Lodder

Vijftig jaar Surinaamse onafhankelijkheid: dat vraagt om muziek die je diep van binnen raakt. De Blazers en hun gasten nemen je mee naar het kleurrijke.

Lees meer 25-11-2025 t/m 08-12-2025

Bezig met laden    Meer voorstellingen worden geladen

Archief