Van Purcell tot Piazzolla

Kon u nooit een kaartje bemachtigen voor het befaamde Nieuwjaarsconcert van het Nederlands Blazers Ensemble in het Concertgebouw in Amsterdam? Dan is dit uw kans! Het NBE maakte dit programma met hoogtepunten uit die concerten: van Purcell tot Piazzolla en vele ontroerende en meeslepende muziek daartussenin. Dit concert krijgt een extra dosis adrenaline door de medewerking van jong toptalent dat door de Blazers is gespot aan de Nederlandse conservatoria en dat door hen wordt gecoacht in het jongNBE.

Proefkamermuziek

Dit concert valt in de serie Proefkamermuziek. Nederlandse ensembles, waaronder het Nederlands Blazers Ensemble geven acte de presénce met avontuurlijke programma’s. Na de informele optredens van circa vijf kwartier worden er heerlijke wijnen geschonken en is het tijd voor napraten. Uiteraard zijn de musici ook van de partij. Wat beroerde het oor? Zijn er gedeelde passies? Wat proeft hemels? Er is alle ruimte voor ontdekkingen en ontmoetingen in deze series van het goede leven. Proefkamermuziek is een samenwerkingsverband van Amsterdam Sinfonietta, Combattimento Consort Amsterdam, Nederlands Blazers Ensemble, Nederlands Kamerkoor, initiatiefnemer Albert Adams, met partners in Muiden, Ede, Groningen en Boxtel.

Cultuur & Wijn biedt u de mogelijkheid om podiumkunstinstellingen financieel te ondersteunen. Als u wijn bestelt via www.cultuurenwijn.nl dan komt 25% van uw aankoopbedrag ten goede aan een gezelschap dat is aangesloten bij dit initiatief. Bij de afrekening van uw online bestelling kunt u uw keuze voor een specifiek gezelschap aangeven. De wijnen zijn scherp geprijsd en niet hoger dan gemiddeld elders.
Een selectie van wijnen van www.cultuurenwijn.nl kunt u proeven na afloop van de voorstellingen in de series van proefkamermuziek in Ede, Groningen en Muiden. De wijnen zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van adviezen van sommeliers van gerenommeerde restaurants, wijnmakers, importeurs en wijnkenners onder artiesten.

Speeldata
  • do 26 sep 2013 20:00 Boxtel St. Petruskerk
  • za 28 sep 2013 20:00 Muiden Grote Kerk
    i.s.m. Proefkamermuziek
  • zo 29 sep 2013 15:00 Ede Cultura
    i.s.m. Proefkamermuziek

De 9e

Foto: Melle Meivogel

De ultieme symfonie van vrede en vrijheid: de Negende van Beethoven.   Beethoven was een rebel & rockstar in zijn tijd: artistiek onafhankelijk zocht hij.

Lees meer 08-05-2025 t/m 22-05-2025

jongNBE & Holland Opera: Midsummer Nightmare

Voor de vijfde keer bundelt jongNBE de krachten met Holland Opera voor een unieke opera-ervaring op locatie. In en om het Bunnikse Fort Rijnauwen brengen.

Lees meer 27-06-2025 t/m 20-07-2025

Dag van de Vrede

Foto: Peter Lodder

In 1981 riepen de Verenigde Naties 21 september uit tot Internationale Dag van de Vrede met als doel een wereldwijde dag van wapenstilstand en geweldloosheid..

Lees meer 21-09-2025 t/m 24-09-2025

Vientos Flamencos

Foto: Pepe Torres

Twaalf jaar na het programma Historias de Viento bundelen het Nederlands Blazers Ensemble en Flamenco Biënnale Nederland opnieuw hun krachten. Dit keer samen met flamencozanger.

Lees meer 09-10-2025 t/m 19-10-2025

A Firi Fu Fri

Foto: Peter Lodder

Vijftig jaar Surinaamse onafhankelijkheid: dat vraagt om muziek die je diep van binnen raakt. De Blazers en hun gasten nemen je mee naar het kleurrijke.

Lees meer 25-11-2025 t/m 08-12-2025

Nieuwjaarsconcert 2026

Foto: Peter Lodder

Traditiegetrouw luidt het Nederlands Blazers Ensemble het nieuwe jaar in met een groots, muzikaal festijn vanuit Het Concertgebouw in Amsterdam. Met onverwachte gasten, de mooiste.

Lees meer 31-12-2025 t/m 01-01-2026

Bezig met laden    Meer voorstellingen worden geladen

Archief