jongNBE: slotconcert masterclassdag

Op zaterdag 11 maart speelt het jongNBE tijdens het slotconcert van de Masterclassdag in Amersfoort. Scholen in de Kunst Amersfoort verzorgt een masterclassweekend op 11 en 12 maart vol activiteiten voor blazers. Musici van het Nederlands Blazers Ensemble geven een masterclass en er wordt gewerkt aan een blazersversie van een Beethovensymfonie.

Jeannette Landré, Dick Verhoef en Marieke Stordiau geven een masterclass, waarin zij de leerlingen laten kennismaken met de NBE-cultuur van samenspel en presentatie. ’s Middags gaat een grote groep blazers onder leiding van onze docent Kees Vos een bijzondere versie van de zevende symfonie van Beethoven instuderen. Er is een afsluitend concert voor alle liefhebbers: alle ensembles van deze dag treden op voor publiek én het jongNBE speelt.

Lees hier meer over de masterclassdag

Speeldata

jongNBE & Holland Opera: Midsummer Nightmare

Voor de vijfde keer bundelt jongNBE de krachten met Holland Opera voor een unieke opera-ervaring op locatie. In en om het Bunnikse Fort Rijnauwen brengen.

Lees meer 27-06-2025 t/m 20-07-2025

50 jaar KWAKU summer festival

Foto: Peter Lodder

Dit jaar bestaat het Kwaku Summer Festival 50 jaar. In 2014 reisde het NBE door de binnenlanden van Suriname met als sluitstuk een groots concert.

Lees meer 12-07-2025

Dag van de Vrede

Foto: Peter Lodder

In 1981 riepen de Verenigde Naties 21 september uit tot Internationale Dag van de Vrede met als doel een wereldwijde dag van wapenstilstand en geweldloosheid..

Lees meer 21-09-2025 t/m 24-09-2025

Vientos Flamencos

Foto: Pepe Torres

Twaalf jaar na het programma Historias de Viento bundelen het Nederlands Blazers Ensemble en Flamenco Biënnale Nederland opnieuw hun krachten. Dit keer samen met flamencozanger.

Lees meer 09-10-2025 t/m 19-10-2025

Compositiewedstrijd: Showcases

Niets mooier dan je eigen muziek verzinnen en die uitvoeren met topmuzikanten! Alle jonge componisten die graag meer willen met hun muziek en maximaal 18.

Lees meer 30-10-2025 t/m 02-11-2025

A Firi Fu Fri

Foto: Peter Lodder

Vijftig jaar Surinaamse onafhankelijkheid: dat vraagt om muziek die je diep van binnen raakt. De Blazers en hun gasten nemen je mee naar het kleurrijke.

Lees meer 25-11-2025 t/m 08-12-2025

Bezig met laden    Meer voorstellingen worden geladen

Archief